Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ / CHIFFONJÉ, omkring 1900, Louis XVI-stil, fanérad i valnöt, förgyllda beslag, höjd ca 126, 65x35 cm
Smärre fanérskador
443155
2017-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här