Dockor 1920/30-tal

Dockor 1920/30-tal
Dockor 1920/30-tal
Dockor 1920/30-tal
Dockor 1920/30-tal
Dockor 1920/30-tal
Dockor 1920/30-tal
Dockor 1920/30-tal
Dockor 1920/30-tal
Dockor 1920/30-tal
Dockor 1920/30-tal
Dockor 1920/30-tal
Dockor 1920/30-tal
Dockor 1920/30-tal
Dockor 1920/30-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOCKOR, 3 st., 1920/30-tal, varav en Schultz, Tyskland, höjd ca 30-45 cm

Åldersrelaterat slitage

443165

2017-02-26