Arne Tengblad skulptur

Arne Tengblad skulptur
Arne Tengblad skulptur
Arne Tengblad skulptur
Arne Tengblad skulptur
Arne Tengblad skulptur
Arne Tengblad skulptur

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARNE TENGBLAD (1927): Skulptur, geometrisk figur, försilvrad metall, signerad och numrerad Arne Tengblad 9/20, höjd ca 34 cm, längd ca 29 cm

Smärre repor

443195

2017-02-26