Soffa fåtöljer rokokostil plysch
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, FÅTÖLJER, 2 st, 1900-talets första hälft, rokokostil, skulperat trä, mönstrad plyschklädsel, vändbara dunplymåer, sitthöjd ca 44, längd 184 cm
Bruksslitage, smärre avslag på fotavslut
443213
2017-02-27