Soffa fåtöljer rokokostil plysch

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, FÅTÖLJER, 2 st, 1900-talets första hälft, rokokostil, skulperat trä, mönstrad plyschklädsel, vändbara dunplymåer, sitthöjd ca 44, längd 184 cm

Bruksslitage, smärre avslag på fotavslut

443213

2017-02-27