Seton Ekolsund vinsil i silver
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VINSIL, silver, Edinburgh, 1700-talets andra hälft, otydliga stämplar, höjd 11 cm, vikt ca 45 g
Lagning samt bucklor
443218
2017-02-27