Seton Ekolsund salt- och pepparströare England

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALT- OCH PEPPARSTRÖARE, 1+2 st, silver samt nysilver, England, tidigt 1900-tal, medföljer 3 saltskedar, silver samt 2 st., nysilver

Ärgning, slitage, nagg på glasinsatserna

443220

2017-02-27