Mattel dockor och tillbehör
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MATTEL DOCKOR OCH KLÄDER, Midge, 2 st Skipper, Barbie, 4 st mindre dockor, dessa 1960-2000-tal, en stor mängd kläder och tillbehör, huvudsak 1960-tal, dessutom medföljer Brio dock-garderob i trä
Slitage, skador
443229
2017-03-05