Mattel dockor och tillbehör

Mattel dockor och tillbehör
Mattel dockor och tillbehör
Mattel dockor och tillbehör
Mattel dockor och tillbehör
Mattel dockor och tillbehör
Mattel dockor och tillbehör
Mattel dockor och tillbehör
Mattel dockor och tillbehör

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATTEL DOCKOR OCH KLÄDER, Midge, 2 st Skipper, Barbie, 4 st mindre dockor, dessa 1960-2000-tal, en stor mängd kläder och tillbehör, huvudsak 1960-tal, dessutom medföljer Brio dock-garderob i trä

Slitage, skador

443229

2017-03-05