Louis Cane färgliotgrafi

Louis Cane färgliotgrafi
Louis Cane färgliotgrafi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LOUIS CANE (Frankrike, född 1943): Triptyk komposition, signerad Cane, 726/1450, färglitografi, 19x42 cm

443233

2017-02-27