Sekretär barockstil

Sekretär barockstil
Sekretär barockstil
Sekretär barockstil
Sekretär barockstil
Sekretär barockstil
Sekretär barockstil
Sekretär barockstil
Sekretär barockstil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEKRETÄR, barockstil, fanerad i valnöt, intarsia i olika träslag, 4 smålådor samt fack bakom klaffen, 2 utdragslådor, mässingsbeslag, 1800-talets slut, nyckel medföljer, höjd ca 88, 94 x 38 cm

Slitage, fanerskador

443234

2017-02-27