Eric Lindquist oljemålning
2017-02-27
443248
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ERIC LINDQUIST (samtida): "Revirbock", signerad och daterad L Eric Lindquist 1995, olja på duk, ca 90x120 cm