Ishink med bricka

Ishink med bricka
Ishink med bricka
Ishink med bricka
Ishink med bricka
Ishink med bricka
Ishink med bricka
Ishink med bricka
Ishink med bricka
Ishink med bricka
Ishink med bricka

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ISHINK, 2 delar, päronformad ishink med bricka, koppar med mässingshandtag, komplett insats av plast, 1900-talets andra hälft, höjd ca 33 cm

Smärre slitage

443261

2017-02-27