Sälbössa

Sälbössa
Sälbössa
Sälbössa
Sälbössa
Sälbössa
Sälbössa

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SÄLBÖSSA, 1800-tal, slaglås ombyggt från flintlås, oktagonal pipa, stock med skuren dekor och kolvlåda, beslag i vitmetall, längd ca 116 cm

Renoverat, kompletterat, åldersrelaterat slitage / skador

443266

2017-02-27