Jan Lundqvist färglitografi
2017-02-27
443267
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JAN LUNDQVIST (född 1935): Djurgårdsbron, signerad, färglitgrafi, HCXVIII/XL, bladmått ca 43x53 cm