Carl XIV Johan ram med krona samt etsning
Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 000 SEK
REGENTPORTRÄTT, Carl XII, litografiskt tryck, ram krönt med krona vilande på hyende, ETSNING, 1800-tal, "Cupid And His Mother", efter Lebrun, ramen med kronans mått ca 51x36 resp 35x26 cm etsningens mått
Etsningen beskuren, senare monterad krondekor
443272
2017-02-27