Carl XIV Johan ram med krona samt etsning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

REGENTPORTRÄTT, Carl XII, litografiskt tryck, ram krönt med krona vilande på hyende, ETSNING, 1800-tal, "Cupid And His Mother", efter Lebrun, ramen med kronans mått ca 51x36 resp 35x26 cm etsningens mått

Etsningen beskuren, senare monterad krondekor

443272

2017-02-27