Ljusstarka empire

Ljusstarka empire
Ljusstarka empire
Ljusstarka empire
Ljusstarka empire
Ljusstarka empire
Ljusstarka empire
Ljusstarka empire
Ljusstarka empire
Ljusstarka empire
Ljusstarka empire

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, empire, brännförgylld brons, fasetterade pelare på fötter, krönt av hermansikten, ljuspipa med växtornamentik, lösa manschetter, höjd 27 cm

Förgyllning med slitage

443274

2017-02-27