Ljusstarka empire
Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, empire, brännförgylld brons, fasetterade pelare på fötter, krönt av hermansikten, ljuspipa med växtornamentik, lösa manschetter, höjd 27 cm
Förgyllning med slitage
443274
2017-02-27