Tuulikki Pietilä färglitgorafi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TUULIKKI PIETILÄ (1917-2009): Krukmakarna, signerad och daterad Tuulikki Pietilä -53, färglitgrafi 6/30 Epruve d´artiste, 22x30 cm

443280

2017-02-27