Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KANDELABER, 1800-talets andra hälft, för 5 ljus, höjd ca 88 cm
Borrade för el, slitage
443281
2017-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här