Kandelaber

Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber
Kandelaber

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KANDELABER, 1800-talets andra hälft, för 5 ljus, höjd ca 88 cm

Borrade för el, slitage

443281

2017-02-27