Skåp förgyllt

Skåp förgyllt
Skåp förgyllt
Skåp förgyllt
Skåp förgyllt
Skåp förgyllt
Skåp förgyllt
Skåp förgyllt
Skåp förgyllt
Skåp förgyllt
Skåp förgyllt

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, enligt uppgift Spanien, förgyllt, höjd ca 165, 94x62 cm

Ett ben löst, nyckel saknas

443312

2017-03-01