Fat Kina
2017-02-27
443330
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FAT, porslin, Kina, 1900-talets början, dekor i famille vertefärger av pioner och fåglar, diameter 41 cm
Kantnagg