Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅL, SÅSKANNA, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famille rosefärger alt underglasyrblått, höjd ca 8, diameter 18, resp höjd 10, längd 25 cm
Skålen med spricka, såskannan med lagningar
443341
2017-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här