Ljusstakar 1800-talets mitt

Ljusstakar 1800-talets mitt
Ljusstakar 1800-talets mitt
Ljusstakar 1800-talets mitt
Ljusstakar 1800-talets mitt
Ljusstakar 1800-talets mitt
Ljusstakar 1800-talets mitt
Ljusstakar 1800-talets mitt
Ljusstakar 1800-talets mitt
Ljusstakar 1800-talets mitt
Ljusstakar 1800-talets mitt
Ljusstakar 1800-talets mitt
Ljusstakar 1800-talets mitt
Ljusstakar 1800-talets mitt
Ljusstakar 1800-talets mitt
Ljusstakar 1800-talets mitt
Ljusstakar 1800-talets mitt

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets mitt, förgylld och mörkpatinerad brons, fotplattor i röd och svart marmor, dekor av nautiska element, höjd ca 29,5 cm

Smärre lagningar och slitage, nagg, mindre attribut saknas

443357

2017-02-28