Ljusstakar 1800-talets mitt
Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets mitt, förgylld och mörkpatinerad brons, fotplattor i röd och svart marmor, dekor av nautiska element, höjd ca 29,5 cm
Smärre lagningar och slitage, nagg, mindre attribut saknas
443357
2017-02-28