Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
HANS J WEGNER, stolar, 4 st., Carl Hansen, Danmark, modell CH-23, ek, sitsar i rotting, etikettmärkta, sitthöjd 44 cm
Smärre slitage, mindre skador på rotting
443358
2017-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här