Hans J. Wegner stolar

Hans J. Wegner stolar
Hans J. Wegner stolar
Hans J. Wegner stolar
Hans J. Wegner stolar
Hans J. Wegner stolar
Hans J. Wegner stolar
Hans J. Wegner stolar
Hans J. Wegner stolar
Hans J. Wegner stolar
Hans J. Wegner stolar

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HANS J WEGNER, stolar, 4 st., Carl Hansen, Danmark, modell CH-23, ek, sitsar i rotting, etikettmärkta, sitthöjd 44 cm

Smärre slitage, mindre skador på rotting

443358

2017-02-27