Serveringsbestick 4 stkn silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSBESTICK, 4 st., silver, bl a H G Vogt och J P Hasselgren, 1800- samt 1900-tal, längder ca 21-38 cm, totalvikt ca 515 g

Sleven, av J P Hasselgren, med lagning

443364

2017-02-27