Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERVERINGSBESTICK, 4 st., silver, bl a H G Vogt och J P Hasselgren, 1800- samt 1900-tal, längder ca 21-38 cm, totalvikt ca 515 g
Sleven, av J P Hasselgren, med lagning
443364
2017-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här