Eldskärm Louis XV-stil

Eldskärm Louis XV-stil
Eldskärm Louis XV-stil
Eldskärm Louis XV-stil
Eldskärm Louis XV-stil
Eldskärm Louis XV-stil
Eldskärm Louis XV-stil
Eldskärm Louis XV-stil
Eldskärm Louis XV-stil

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELDSKÄRM, Louis XV-stil, 1800-tal, träskuren och förgylld dekor, vävd klädsel, höjd 117x70 cm
Proveniens: Häringe slott

443420

2017-02-27