Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ELDSKÄRM, Louis XV-stil, 1800-tal, träskuren och förgylld dekor, vävd klädsel, höjd 117x70 cm
Proveniens: Häringe slott
443420
2017-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här