Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
ULLA FORSELL(född 1944), skål, glas, monogramsignerad och daterad Ulla -82, höjd ca 11,5, diameter 17 cm
443431
2017-03-10
Gör en kostnadsfri värdering här