Design Ulla Forsell skål

Design Ulla Forsell skål
Design Ulla Forsell skål
Design Ulla Forsell skål
Design Ulla Forsell skål
Design Ulla Forsell skål
Design Ulla Forsell skål
Design Ulla Forsell skål
Design Ulla Forsell skål

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

ULLA FORSELL(född 1944), skål, glas, monogramsignerad och daterad Ulla -82, höjd ca 11,5, diameter 17 cm

443431

2017-03-10