Sandro Chia carborundumgravyr

Sandro Chia carborundumgravyr
Sandro Chia carborundumgravyr
Sandro Chia carborundumgravyr
Sandro Chia carborundumgravyr

Klubbat för:

3 400 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

SANDRO CHIA (född 1946), Untitled (The Thief), 1989-90, signerad och numrerad Chia 8/50, färgetsning och caborundum, 130x98 cm

Zustandsbeschreibung

443438

2017-03-16