Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CARL FAGERLUND, takarmatur, Orrefors, 1940-50-tal, gjutet glas i form av blad, höjd 49, diameter 59 cm, smärre slitage
443488
2017-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här