Skrivbord 1900-tal
2017-02-27
443496
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKRIVBORD, 1900-tal, blandstil, fanér i mahogny, sarg med lådor, hurtsar, träskuren dekor, höjd ca 82, 105x47 cm, nyckel medföljer
Slitage