Fåtölj massiv rot

Fåtölj massiv rot
Fåtölj massiv rot
Fåtölj massiv rot
Fåtölj massiv rot
Fåtölj massiv rot
Fåtölj massiv rot
Fåtölj massiv rot
Fåtölj massiv rot
Fåtölj massiv rot
Fåtölj massiv rot

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets slut, asien, massiv teakrot, sitthöjd ca 35, rygghöjd 130 cm

Avslag och skador

443498

2017-02-27