Golvlampa 1970/80-tal
2017-02-27
443513
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVLAMPA, 1970/80-tal, svartlackerad, 2 höj- och sänkbara ljuskällor, höjd 144 cm
Bruksslitage