Vitvinsglas Böhmen

Vitvinsglas Böhmen
Vitvinsglas Böhmen
Vitvinsglas Böhmen
Vitvinsglas Böhmen

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VITVINSGLAS, 11 st, 1900-talets andra hälft, böhmiska, överfång i röda nyanser, slipad dekor, höjd ca 19 cm

Ett glas med kantnagg

443520

2017-02-27