Fernand Leger litografi efter

Fernand Leger litografi efter
Fernand Leger litografi efter
Fernand Leger litografi efter
Fernand Leger litografi efter

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

FERNAND LEGER, efter (1881-1955): Komposition, färglitografi efter förlaga, stämpelsignerad och numrerad F. Legér 41/180, ur serien La Ville, motivstorlek ca 45x34 cm

443551

2017-02-27