Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
FERNAND LEGER, efter (1881-1955): Komposition, färglitografi efter förlaga, stämpelsignerad och numrerad F. Legér 41/180, ur serien La Ville, motivstorlek ca 45x34 cm
443551
2017-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här