Fernand Leger litografi efter
Closed
2017-02-27
443551
| Sold for | 5 000 SEK |
| Estimate | 7 000 SEK |
FERNAND LEGER, efter (1881-1955): Komposition, färglitografi efter förlaga, stämpelsignerad och numrerad F. Legér 41/180, ur serien La Ville, motivstorlek ca 45x34 cm