Kaffeservis Meissen
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MEISSEN, kaffeservis, 4 dlr, 1900-talets första hälft, med dekor av rosor, bestående av 1 moccakopp på fat, kaffekanna, sockerskål med lock samt gräddkanna, kannans höjd 22 cm
Lätt bruksslitage
443568
2017-02-28