Victor Vasarely Fransk konst

Victor Vasarely Fransk konst
Victor Vasarely Fransk konst

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

VICTOR VASARELY (1908-1997): Zebra, färglitografi, signerad, 57/100, 75x64 cm

443570

2017-02-27