Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, 1700-tal, underdel med lådor, rokokobeslag i förgylld brons, intarsia, höjd 225, 120x58 cm, nyckel finns
omarbetad, kompletterad, ytskador,
443572
2017-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här