Skåp 1700-tal

Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, 1700-tal, underdel med lådor, rokokobeslag i förgylld brons, intarsia, höjd 225, 120x58 cm, nyckel finns

omarbetad, kompletterad, ytskador,

443572

2017-02-27