Edvard Forsström akvarell

Edvard Forsström akvarell
Edvard Forsström akvarell
Edvard Forsström akvarell
Edvard Forsström akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDVARD AUGUST FORSSTRÖM, (1854-1934): sydländsk byväg, signerad och daterad E Forsström 1906, akvarell, ca 50x64 cm

443578

2017-02-27