Hubert Sattler oljemålning
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
HUBERT SATTLER (1817-1904): Neuschwanstein slott, olja på pannå, signerad J Stauffer, ca 10x21 cm
Historik: Förebild för Disneys Törnrosaslott
Kuntoraportti
443588
Päivämäärä:
2017-02-26