Hubert Sattler oljemålning

Hubert Sattler oljemålning
Hubert Sattler oljemålning
Hubert Sattler oljemålning
Hubert Sattler oljemålning
Hubert Sattler oljemålning
Hubert Sattler oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

HUBERT SATTLER (1817-1904): Neuschwanstein slott, olja på pannå, signerad J Stauffer, ca 10x21 cm

Historik: Förebild för Disneys Törnrosaslott

Kuntoraportti

443588

Päivämäärä:

2017-02-26