Servis Meissen

Servis Meissen
Servis Meissen
Servis Meissen
Servis Meissen
Servis Meissen
Servis Meissen
Servis Meissen
Servis Meissen
Servis Meissen
Servis Meissen
Servis Meissen
Servis Meissen
Servis Meissen
Servis Meissen

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MEISSEN, servisdelar, 8 st, 1900-tal, lökmönstret i blåvitt, bestående av: tedosa, cremekopp, vas, saltkar, 3 uppläggningsskålar, fat

Tedosa med lagning på lock

443589

2017-02-28