Carl L Lindqvist akvarell

Carl L Lindqvist akvarell
Carl L Lindqvist akvarell
Carl L Lindqvist akvarell
Carl L Lindqvist akvarell

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL L LINDQVIST (1856-1941) segelbåt, signerad och daterad Carl L. Lindqvist 10, Vinga hamn, akvarell, 58x38 cm

443593

2017-02-28