Punschbägare i silver
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PUNSCHBÄGARE, 17 st., silver, svenska kontrollstämplar, övervägande delen med invändig hamrad dekor, delvis förgyllda och några med gravyr, avvikande höjd mellan ca 3,5-4 cm, total vikt ca 562 g
Bruks och åldersrelaterat slitage.
443635
2017-02-28