Punschbägare i silver

Punschbägare i silver
Punschbägare i silver
Punschbägare i silver
Punschbägare i silver
Punschbägare i silver
Punschbägare i silver

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PUNSCHBÄGARE, 17 st., silver, svenska kontrollstämplar, övervägande delen med invändig hamrad dekor, delvis förgyllda och några med gravyr, avvikande höjd mellan ca 3,5-4 cm, total vikt ca 562 g

Bruks och åldersrelaterat slitage.

443635

2017-02-28