Mortel kolmårdsmarmor

Mortel kolmårdsmarmor
Mortel kolmårdsmarmor
Mortel kolmårdsmarmor
Mortel kolmårdsmarmor
Mortel kolmårdsmarmor
Mortel kolmårdsmarmor

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MORTEL med STÖT, kolmårdsmarmor, höjd ca 19,5 cm

Bruksslitage, smärre skador på stöt

443644

2017-02-28