Skåp barock 1600-talets mitt

Skåp barock 1600-talets mitt
Skåp barock 1600-talets mitt
Skåp barock 1600-talets mitt
Skåp barock 1600-talets mitt
Skåp barock 1600-talets mitt
Skåp barock 1600-talets mitt
Skåp barock 1600-talets mitt
Skåp barock 1600-talets mitt
Skåp barock 1600-talets mitt
Skåp barock 1600-talets mitt
Skåp barock 1600-talets mitt
Skåp barock 1600-talets mitt
Skåp barock 1600-talets mitt
Skåp barock 1600-talets mitt
Skåp barock 1600-talets mitt
Skåp barock 1600-talets mitt
Skåp barock 1600-talets mitt
Skåp barock 1600-talets mitt
Skåp barock 1600-talets mitt
Skåp barock 1600-talets mitt

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

SKÅP, barock, 1600-talets mitt, Holland/Tyskland, skulpterad ek, rak form, profilerat krön, fyra dörrar med fyllningar och träskuren dekor, inredning med hyllor, nedtill med låda och lejonmaskaroner, front med kannelerade pilstrar, avslutande kulfötter, höjd 201, 159 x 70 cm

Renoverat och kompletterat, smärre skador. Nyckel finns att avhämta på Utlämningen

443656

2017-03-05