Bert Johnny Nilsson färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERT JOHNNY NILSSON (född 1934), Komposition med figurer och flygel, signerad B Johnny Nilsson, färglitografi, 56x75 cm

Med dedikation

443657

2017-02-28