Bert Johnny Nilsson färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BERT JOHNNY NILSSON (född 1934), Komposition med Mona Lisa, signerad B Johnny Nilsson, färglitografi, 73/1250, 75x56 cm

Zustandsbeschreibung

443661

2017-02-28