Arvid Widerberg Paris färglitografi

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

ARVID WIDERBERG (1904-1998), Operahuset i Paris, signerad och daterad -62, färglitografi 45x55 cm

443668

2017-02-28